Питання / відповідь

Модуль "Octemplates - Питання / Відповідь" призначений для надання консультативної підтримки та гнучкого управління питаннями відвідувачів сайту. Модуль дозволить вивести у картці товару додаткову вкадку з формою відправлення питання, списком запитань та відповідей на них.

Щоб активувати модуль, в адмін-панелі вашого магазину передіть у "Octemplates - Feelmart OCTemplates - налаштування шаблону", відкрийте вкладку "Картка товару" і активуйте модуль, як це показано на скріншоті нижче.

Для переходу до списку питань та їх редагування перейдіть на сторінку "Octemplates - Питання/Відповідь - Питання/Відповідь для товарів" в адмін-панелі вашого магазину. Тут ви зможете редагувати та відповідати на запитання користувачів з можливістю пошуку питань за різними критеріями.

Щоб відредагувати питання, натисніть на кнопку "Редагувати" навпроти необхідного питання. Після цього відкриється сторінка редагування питання. Тут будуть доступні такі налаштування:

  1. "Автор" - дозволяє відредагувати ім'я автора питання;
  2. "Товар" - дозволяє обрати товар, у якому буде опубліковане питання;
  3. "Питання" - дозволяє відредагувати текст автора питання;
  4. "Відповідь" - дозволяє додати текст відповіді на питання;
  5. "Повідомити автора про відповідь?​" - дозволяє відправляти повідомлення про додану відповідь на email автору питання;
  6. "Дата додавання​" - дозволяє обрати дату додавання питання;
  7. "Статус" - дозволяє вмикати/вимикати відображення питання.